Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klesání zadní části vozu / C5 I,II
fordík
20.08.2020 10:36 - Re: Klesání zadní části vozu / C5 I,II
Za?iato?n?k
Tak mám stejný problém, jako bylo tady popsané. Začal mi klesat zadek, oproti předku. Nyní dlouho stálo, tak jsem to přisuzoval L.Z. pístnici, která již sákla pod prachovkou, že to již vzdala. Pod autem, ale nebylo nic extra. Otevřel jsem dveře a sednul do auta, a se snaží dorovnat výšku. Trvalo to dlouho, tak jsem nastartoval, a mu pomůžu. Zvedl jsem jej do první polohy a následně do druhé (maximální polohy). Auto se postupně zvedlo. Docela dlouho to čerpalo (málo kapaliny), tak jsem to omrknul. No a co se nestalo, najednou z pod auta na pravé straně na úrovni cca středového sloupku se valí kapalina LDS na zem! Teklo to jako Dunaj, takže asi, již v tomto vlákně popsaná prasklá trubka. Takže je více jak jasné, kde je aktuálně problém. Dost zásadní problém při této závadě je, že auto leží prakticky téměř na zemi. Předek je v normální poloze a zadek na dorazech. Pod prahem není ani 5 cm místa a hever pod něj nadostanu. Chtěl jsem to omrknout, a potvrdím, co to přesně je v háji. C5 je na dvorku, kde mám pouze v místě kol betonové dlaždice a vedle plot. No a teď babo raď, jak to dostanu k někomu do servisu . Netuším, zda to po "břiše" dostanu přes chodník a položený obrubníky na cestu. To mi řekněte, co s tím děláte? Možná, když jej mám na zahradě, tak bych ho mohl podkopat jako tank T34 a udělat pod ním montážní jámu . V této poloze se to nedostane ani v dílně na nájezdy na hever. Jet s tím do Počernic za Jruze je nesmysl stejně tak do nejbližšího servisu. To je snad na odtah! Kdyby to bylo v garáži, tak bych to přes nájezd ven v této poloze vůbec nedostal. Mohlo by to být tedy ještě horší, to je prekérka .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator