Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Bouchání na nerovnostech
Tony_Z
12.08.2020 11:59 - Re: Bouchání na nerovnostech
99
Pavel123 napsal(a):
Přečetl jsem si celé vlákno a zjistil jsem , že příčin bouchání je celá řada.Také se podělím o své "zážitky".Mám CI- break a na nerovnostech od zadní nápravy kovové rány.Ale fakt rány.Takové plechové.Nejdříve jsem se domníval, že to mlátí výfuk o něco.Ale pokud s ním lomcuji , nic se neozývá.Od výfuku to opravdu není.Ten zvuk lze i vygenerovat a sice v menší intenzitě,tím, že auto ručně hodně rozkejvám.K tomu bych chtěl ještě podotknout, že tyto zvuky se projevovaly spíše na větších nerovnostech.Co se ale nestalo.Včera jsem si nechal vyměnit kostice na stabilizační tyči na přední nápravě páč měly již velkou vůli.A najednou se ty zmiňované rány už ozývají i na menších nerovnostech.Může to spolu nějak souviset?Mimochodem mi přijde především zajímavá ta skutečnost, že se rány dokáží vytvořit na stojícím autě jeho rozkýváním.Sice nezní tak silně,ale jsou to ty samé.Máte někdo nápad čím by to mohlo být? Děkuji.


A ložiska zadních ramen jsi již řešil?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator