Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Olej do automatické převodovky
jruze
15.07.2020 02:42 - Re: Olej do automatické převodovky
U??vate?
RimmerCZ napsal(a):
Ravenol...najeto 220tis, radi normalne. Proc by mela radit spatne, Toyota ten Ravenol dava do Aisinu. Vim, ze zastavas nazor, ze origo je proste origo a jak to zcela chapu, ale na ten ravenol mam najeto 120tis a funguje to. Prvni vymena probehla pri cca 100 tis a pak kazdych asi 30tis

Kdyz jsem chtel 2013 menit olej, tak za origo chteli 2tis za litr. Tak jsem nasel podle specifikace AW1 neco cenove dostupnejsiho


Vyjímky potvrzují pravidlo - je několik členů zde na clubu u kterých po pár desátkách tisíc Km způsobyl problém z hladkým řazením - není to má zkušenost (já ho nikdy nedával a ani nebudu - dokonce někdo uváděl že ani ta specifikace co uvádí nesouhlasí a i toto jsem si ověřil já u servisu AP a to nebylo že bych chtěl od nich opravu nebo výměnu - jen nezávyslou info na tento olej=nebyl od nich záměr mi cokoli vnutit aby na tom profitovali) tož to mé informace bez ohledu jaký názor zastávám ( já do své origo a do těch co dělám také )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator