Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
artsvec
12.06.2020 05:47 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
Mám rok a 18000km Opel Insignia Country Tourer s aktivním podvozkem Flex-Ride. Musím říct, že jsem moc spokojený a pohodlnost podvozku je v podstatě stejná, jako u mé přdchozí X7. V zatáčkách a na určitých nerovnostech je podvozek jistější. Doporučuji vyzkoušet.





robo napsal(a):
no super tak jake auto teda?? kedysi davno tu jeden clen vymenil za A6 tak si tusim odniesol "zradce"
je jasne ze ked si niekto kupi olietaneho sarkana co stal 6otisic Eur a ma 200 na tacho a 200 stoceneho, tak to aj praskne.
nas vozi taxikar - ked to mal nove Ecko tak to bolo luxusne makke, az sa mi nechcelo verit ze to je obycajne pruziny, som sa ho pytal ze ci tam ma aspon adaptivne, nemal nic . Ale mercedes nerovna sa komfort lebo pozor napriklad Bcko doslova mlati aby sa nenaklanal [MPV na 225/45 R17] . teda ked clovek zvyknuty na c5 do toho sadne.

no a co - ved nestoji nahodou na elektricka brzda x7 1000eur ? skoda to takto porovnavat.

ma niekto nejaky tip naspat k teme? okrem kritizovanie MB
cenovo nie je zla ani insignia, dokonca sa daju stale nejake silne motorizacie...Ked teda nemame tu propagovat nemecku trojku. ja by som ale rad sa v tejte teme bavil ked ludia maju skusenosti a vedia porovnat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator