Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Prasknutie pri cúvaní
Wengi
19.02.2020 20:53 - Re: Prasknutie pri cúvaní
99
Dadusv napsal(a):
Ta trojpacka,ta co je na fotke,je menena pred tyzdnom,uz som z toho na prasky,z toho pukania,ale zameram sa este na to,co napisal Jumep,hlavne na ten spodny silent,umelci to zrejme dotiahli na chrapuna na zdvihaku...a potom uz neviem

A ten zadny silent,ten sa centruje,to ma Jumep pravdu
žiadne prášky priatežu - chladnú hlavu a mechanicko sedliacky úsudok. Všimni čo napísal jruze: musíš poriadne utiahnu! Môj poznatok - na XM mi toto kovové lúpanie robilo po výmene silenblokov spodného ramena , dôvod: vyvaklaný (vajcový +1,1mm) otvor v ráme pre skrutku, nepomohlo ani utiahnutie. Pomohlo ručným výstružníkom zväčši otvor v ráme, vyrobi medzikus. Takže skontroluj utiahnutie matíc. Samozrejme ak to nemᚠv rukách, tak momentový kžúč. Na foto 152649 vidím hneď dve miesta.....skús... isto vieš ktoré skrutky boli povožované. FRIP čap ak by si uvožnil kvôli kontrole, tak v radiálnom smere nesmie ma vôžu. V axiálnom môže, ale minimálnu. Ale daj nám vedie čo bola príčina, ak to nájdeš

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator