Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tvrdy podvozek
sanchez
19.02.2020 17:16 - Re: Tvrdy podvozek
99
xsedmička napsal(a):
Nevím já měl předek moc vysoko a mlátilo to po korekci výšky podvozku vše OK a auto krásně plave po silnici korekce provedena v autorizovaném servisu citroen--unikom Kutná Hora věřím že pokud je vše v pořádku musí to jít bez problémů nastavit třeba se to musí i umět mně se to pokoušel nastavit v soukromé dílně a nešlo to(dva počítače+programy a nic) v autorizáku bez problémů.


Já byl v autorizovaném servise citroen již 4x
Ještě pojedu minimálně 1x

Pokud se zadají reálné hodnoty, nastavení výšek se zdaří/ ( všechny výškoměry načteny ), ale auto má v provozní poloze na přední nápravě 170mm.
Pokud zadáme fiktivní, operace se nezdaří / diagnostika načte pouze 3 výškoměry (zadní vždy) a buď levý nebo pravý na předku, nikdy ne oba, ale uloží se správná výška, ne tedy 170mm, ale správných 127mm, ale zase nejde BHI, jak nejsou načtené výšky.

Diagbox, tam mají aktualizovaný na 9.4 jsem si všiml.
( s tím neofiko co mám doma se nechá udělat totéž, mimo kodování, dokonce i BOSH diagnostika nevidí všechny
počítače ( tím pádem i nastavení) , naposled jsem viděl BOSH diag, když C5 III padla do ekonomy, tak to tu BOSHku odpojilo a dokud se nenastartovalo, tak se do řídící jednotky nedostala vůbec, diagbox funguje v economy normálně.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator