Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka - nejde zařadit rychlost / C5 III
jruze
18.02.2020 18:42 - Re: Automatická převodovka - nejde zařadit rychlost / C5 III
U??vate?
Blodmen napsal(a):
Tak zatím vše ok, převodovka řadí jak má. Volal jsem mechanikovi, prý to vypadá na špatnou elektriku na vozíku z půjčovny. Najel jsem 400km bez problému, když jsem vozík vracel, ptal jsem se pána, prý si na to občas někdo stěžuje. Zároveň mi jiný chlap říkal, že tam měl BMW s automatickou převodovkou a prý mu to dělalo naprosto stejně, nakonec zjistili že měl slabou baterii, vyměnili za novou a auto začalo fakčit jak mělo.


Nevím co má společného elektrika vozíku s automatickou převodovkou - odběr vozíku je tak zanedbatelnej že to podle mne nemůže ovlivnit pokles napětí aby na to zareagovala elektronika AP (sice mi jednou vyhodila chybu také(ještě se zlatým biturbem) ale to jsem mněl zasebou traktor z PL a ten měl přes 2t s příslušenstvím - v kopci se zvedla teplota oleje) jinak občas tahnu plato s autem (celková váha +- 2t) a nikdy problém .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator