Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
Carlík
07.02.2020 08:26 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
Za?iato?n?k
jruze napsal(a):
Takže chceš asi vidět že bude údaj ,,najeto od výměny FAP řekněme 120000Km , nebo 200000Km je to tak ?


Ano přesně "vzdálenost ujetá od výměny FAP filtru", ale pouze u auta, kde nedošlo za posledních 100 tisíc km k resetu. Zastaví se to na 100 tisících a nepokračuje to dál, aspoň co jsem viděl já. Za to počet km do výměny ten se odpočítává vesele dál. Viděl jsem to jak na jednotkách SID803 (na RHRku), tak na DCM3.4 (na RHFku) tak na DCM 3.5 (na RHH). Tu RHR ma i nafocenou, kdyby byl zájem, tam to neregenerovalo vůbec vlivem vadného snímače diferenciálního tlaku najeto od poslední regenerace 6554km a průměr za posledních 5 bylo 4314km, sen všech FAPomilů

Ještě dodám, že auto to RHRko díky vadnému snímači diferenciálního tlaku bylo stále ve stavu regenerace, která se ale nikdy neprovedla.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator