Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
Carlík
06.02.2020 18:56 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
Za?iato?n?k
jruze napsal(a):
Ano píšou nesmysl o celkovém množství , tabulku co uvádíš - na ní koukám skoro deně tu mi ukazovat nemusíš a neslouží k běžnému nastavování ale třeba při výměně jednotky nebo komponentů. Ty údaje z diag? to jako je k pozastavení - tvůj FAP regeneruje ve 100000Km jako .... můj ve 200000Km má postatně delší intervaly regenerací a to jezdí vzdálenosti kolem 5Km = s takovejma hodnotama bych si dovolil pomalu uvažovat o výměně = ( 1) 140000Km regenerace po 700Km, 2) 220000Km regenerace po 600Km = trasy do 10Km, u dlouhé trasy 3000Km se zvedl interval na 1100Km)

Ono je to asi jako s uváděním doživotní náplně u automatických převodovek - nevím čím se živíš ale nesmíš všemu věřit co si kde přečteš.


Jakou tabulku? Myslis ten propocet 5ml....1000km? To neni zadna tabulka odnekud opsana jen vyjadreni prubehu spotreby eolys v nadobce vuci najetym km. Neni to odnikud opsane pouze propocet.

Necetl jsi asi muj prispevek pozorne, ty caste regenerace po cca 250km mel za nasledek spatny selenoid ovladani klapky vzduchu na sani. Selenoid vymenen a treba vcera po ceste z hor regenerace probehla po 780km. Mam led diodu napojenou na vyhrev zrcatka a od toho problemu s klapkou resetuji vzdy mezi regeneracema dolni pocitadlo km, abych mel predstavu po kolika regeneruje.
Fotka z lonska s castyma regeneracema neni stav km 100tisic km, byt je to tam napsane, auto melo jak jsem psal 147 tisic a nyni 159 tisic. To proc se to sekne na 100 tisicich tu uz driv nekdo popisoval mozna autodiag.

Jeste doplnim co se tyka spotreby, neni to opisovana spotreba dle palubaku, ale.dle tankovani. Palubni pocitac co jsem zkousel mi ukazuje cca o 0.2 litru min, nez je pak realna dle tankovani. Po prvnim cvaknuti pistole nekoncim tankovani vetsinou tam jeste nacpu 2-3 litry. Na spotrebu vyssi o litr jsou experti koncernove auta co jsem se setkal a s cim jsem jezdil.
A ano nema to plovak spotreba kapaliny je pocitana dle natankovaneho paliva proto se snazim tankovat od prazdna do plna.

Zivim se praci a dovedu si udelat usudek sam, nejsem ovce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator