Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s NG4 / C5 III
Burka
25.01.2020 01:57 - Re: Postupne slepnutí displeje navigace RT6 (NG4)
Za?iato?n?k
Ahoj, mám řešení z dnešní vlastní zkušenosti. Pro NG4!!!
Počátkem prosince taky bliknul za jízdy a při dalším nastartování již backout. Občas při nastartování bliknul. Poptávám v Citroenu a 19400 Kč, se neopravuje, jen celá jednotka. Pročítám diskuze a hledám v Rusku a Číně, ale věřit, že dojde? a nechci čekat. Do Polská za pět apůl? Aha je to LG jednotka totožná s těmi v Mercedes. Tak jsem hledal v Čechách montáže oem rádii a narazil jsem na firmu Cars-Equipment/Automultimedia, co montuje dvoudinová rádia do koncernu a LCD displeje do Medvědů. Slečna na recepci, přijeďte, máme. Jedu 100 kilásků a jejda, nesedí. Mění se celý modul, opravit nelze. No ale zvládli bychom objednat. Ze slíbeného týdne je nakonec pět týdnu. Měníme za nový displej a jejda, ten bliká taky, takže nakonec modul rozebrat jde a mění se dvě malé trafa (takové oranžové obdelníky v rozmontovaném modulu). Takže jenom tisícovka a jdeme otestovat. Funguje, byly to trafa. Sakra, je namontovaný nový displej. Nechte bejt, mám radost. Tak nakonec +3000 Kč za displej, ale dva roky záruka s fakturou. Na různých www měli cenu snad od 2200 do 3000 Kaček.link. + foto. Trochu rozpaky, ale servisák slušné jednání. Stejně mám radost a to je nejdůležitější. Montហnevím, jelikož mi ji odpustil za to druhé měření cesty. Tak když vám to stojí za to, za cca 4-5 tisíc máte vyřešeno i s montáži. Mimochodem montហje brnkažka a na youtoube je pár dobrých videí s návodem. Kontakt přímo na servisáka: p. Krok, 607 207 669.

Kdyby jste někdo hodně spěchal, ten můj původní mi zbyl a třeba ho nebudu potřebovat. Na ceně se domluvíme a případně vyzkoušíme, zda je vaše závada daná displejem. Foto v příloze.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator