Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tvrdy podvozek
sanchez
22.01.2020 21:34 - Re: Tvrdy podvozek
99
jruze napsal(a):
Na jihu asi nikde. Kolik to má najeto ? co je v tom za motor?na jakém rozměru ráfků to mᚠ? Prostřední (na regulátoru) je hlavolam - než jí jen testovat tak asi vyměnit pokud to má najeto ke 200stům tak ji asi rovnou vyměň a ty na pístnicích možná také.Pokud se ti zdá že je to tvrdé(nebo je) tak vyměň = ušetříš si sylenty nápravy.A ještě detail= nemᚠto moc vysoko - nejdřív bych porovnal s jinou X7 jestli je +- steně vysoko,nebo nech seřídit vejšku = to má dost velkej vliv. (tím bych začal)


V6 benzín. Jsou tam 245/40/r19 (těch 19palcových také moc není) , ale dobrý tip to porovnat.
Jak jsem psal, byl jsem včera na nastavení referenčních výšek v citroenu. (viz jejich nastavení)
Výsledek byl stejný, jako když jsem to nastavoval doma.
Pořád je mi divné, že to bylo po té výměně motoru.
Subjektivně mám také pocit, že je auto v provozní výšce výše než by mělo.(Na druhou stranu, po zatlačení na kapotu houpe obstojně). Chová se opravdu jako když by jste chtěli ve vyšší poloze prudce vyrazit a nebo brzdit.
Poskakuje a je tvrdá.
Jak si na to upozornil, tak bych se k tomu přikláněl.
Kdyby ano, jak se toho zkusit zbavit ještě před výměnou všech tří koulí na předku?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator