Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
Tony_Z
15.01.2020 19:42 - Re: dojmy z STK
99
autodiag napsal(a):
my se napohadali ,alespon ja to tak neberu

je videt ze jsi odbornik , a ja jsem clovek ktery rika co so mysli a za cim si stojim bez ohledu nato jestli se to libi nebo ne...
kdyz rikam ze vyfuk u auta s filtrem pevnych castic je plny sazi v koncovce ,je problem a filtr neni funkcni necucam si to z prstu,nezjistuju to na forech ale vm to z vlastni praxe..pokud ti to vadi ja s tim nic nenadelam,s tim se musis poprat sam...jsem zvyklem ze lide neveri necemu cemu nechcou verit protoze na internetu cetli...
nezivim se pecenime chleba ani rohliku,proto se nehadam nekde na foru pekaru jak ma rohlik vypada kdyz je dobre upecenej
takze ano jsme tu aby jsme diskutovali a diskuse je o tom si rict jak to je a rict i svuj nazor a zkusenost
nejsem si vedom ze bych nekoho urazil ,pokud to tak citis je mi to lito, ale rict nekomu realnou pravdu neni urazka i kdyz to ti slabsi mohou tak citit

ano auto bez filtru castic muze mit a vetsinou mas vyfuk od sazi prave proto ze ten filtr nema...cili souhlasim to je normalni


Hele chlape, čteš si vůbec ty příspěvky, než na ně odpovíš?

Proč mi tu vysvětluješ, že auto s FAP by mělo mít správně čistou koncovku, když o tom jsem nenapsal ani uk. A ani jsem se o černé koncovce nebavil.

Pro objasnění: O tom černým výfuku jsi začal mluvit ty v reakci na můj příspěvek o RHZ, který nikdy FAP neměl. Prostě jsi si nepřečetl o čem píši a reagoval zbytečně rychle. Ale divím se, že jsi to omlel ještě jednou. Ale tak chápu to v zápalu boje.

Takže shrnu to:
1. Když mᚠčernou koncovku a mᚠFAP (nebo ho mᚠmít ) , tak už to není dobrý výsledek.
2. Pokud nemᚠFAP, pak mᚠautomaticky černou koncovku.
3. Nicméně to, že mᚠčernou koncovku u FAP neznamená, že nemůžeš projít, protože limit u starších vozů do EURO4 je dostatečně benevolentní i za současných pravidel. (Tedy stále podle toho, co je na štítku.)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator