Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klepání od přední nápravy vlevo
lake
14.01.2020 23:53 - Re: Klepání od přední nápravy vlevo
Za?iato?n?k
crussader napsal(a):
tak by som rad vymenil spodny, vrchy na oboch stranach + ten silentblok ...
Na to mi můj automechanik vždycky říká: "Vy toho chcete měnit nějak moc. Dokud to funguje, nechte to bejt. Až se to pokazí, tak se to samo ohlásí."
Před pár lety bylo cosi s přední nápravou, ale nedokázal najít kde je ta vůle. A chtěl mi - jako vždycky - ušetřit peníze, tak mi poradil: "Zajeďte si na STK. A Vám to technik zkoukne."
Zajel jsem do stanice technické kontroly a domluvil se - oni tam mají ocelové desky, poháněné pneumaticky . Tam se najede předními koly a pak to začne silně mlátit s přední nápravou. Technik za chvilku vystrčil hlavu z jámy pod vozem a zavolal: "Pojďte se na to podívat!". A ukázal mi přesně místo, kde se to viklalo.
Stálo mne to asi 200 korun, ale zase jsem ušetřil za práci mého automechanika. A on měl radost, že se neměnily zbytečně díly. Je to takový opravář - minimalista ...

Pokud nikde nebude viditelná vůle, ani uvolněné šrouby, pak tipuji problém s poloosou, nebo s ložiskem kola.
.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator