Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klepání od přední nápravy vlevo
crussader
14.01.2020 22:58 - Re: Klepání od přední nápravy vlevo
Za?iato?n?k
Ahojte,

potrebovsl by som radu ohladom gulových capov prednej nápravy. Pred par mesiacmi som dal vymeni obe predné ramena (boli ko), no napriek tomu mi v poslednom case ostalo take klepnutie, pocut to dos často najmä v prípade že idem napr. dopredu, zabrzdim a zacnem cuvat. Pri cuvani lave koleso tak akoby doklepne. Zabrzdim, dam 1, idem dopredu a znovu klepnutie ale len na lavej strane...
V servise sme to pozerali na dvihaku, pajsrom servisak skusal pevnos capov, spodny tam neaku volu mal, no ja to neviem posudit a on vravel ze asi ten to bude tak by som rad vymenil spodny, vrchy na oboch stranach + ten silentblok ulozenia riadenia. Teda tie veci co mam na obrazku v kruzku...

Teraz par otazok:

1. spodny cap je vlastne ta pacicka? s tymi troma skrutkami? jeden stoji okolo 50€ to je to co mam hladat?
2. poslal by mi niekto kto ma pristup do full dokumentacie postup prac pre vymenu tychto capov?
3. ma zmysel menit silenty na obr. oznacene 3523AZ a 3523CA?
4. Ked som vyrabal obrazok uvazoval som o vymene vsetkeho, zatial je vymenene, horny cap riadenia, tycky stabilizatora a ramena. Ostavaju teda capy hore dole, silent ulozenia riadenia a tie 4 silenty hore na komplte

5. Viete mi tu niekto odporucit servis, servisaka, majstra co c5-kam rozumie? Najlepsie z okolia galanty, trnavy, zapadneho slovenska? Som uz unaveny zo servisov na okoli, kam pridem tam pocuvat, to viete tie C5ky su take
Viem ze Jumep by to dal, len neviem ci ma cas na taketo srandy (Jumep čakam odpoved ) a ci ho vobec dokazem zaplatit

Skratka, rad by som to dal do poriadku a akosi neviem ako na to.

Vdaka za cas straveny citanim a pripadne aj za rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator