Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční reproduktory na jedné straně
filipos
23.12.2019 16:20 - Nefunkční reproduktory na jedné straně
99
Ahoj, už měsíc řeším problém s reproduktory a jsem bezradný. Dostal jsem od táty Citroën C5 I 3.0 V6. Ještě předtím než mi ho dal tak mu přestali fungovat reproduktory na pravé straně auta (nevím za jakých okolností). Závada se projevuje tak, že pokud je klíček v zapalování v první poloze, tak reproduktory na té jedné funkční straně hrají normální hlasitostí. Po nastartování se hlasitost sníží, je tedy potřeba nastavit hlasitost na rádiu (RT3) na maximum aby alespoň trochu šlo něco slyšet. Když zkusím připojit reproduktory ve dveřích na pravé straně, tak hučí a při vypnutí motoru se ozve z pravé strany zvuk kopírující dobíhání motoru. Zkoušel jsem vyměnit rádio, zkoušel jsem vyměnit zesilovač v kufru ale je to pořád stejné. Stalo se to už někomu? Případně kde hledat závadu? Díky moc za každou radu, fakt už nevím co s tím P.S.- Jestli to tu už bylo tak se omlouvám, jsem tu nový a moc nevím jak to chodí

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator