Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
Hanz 397
11.12.2019 14:53 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
Jerguš napsal(a):
A bezvadná klapka může rachtat a chrčet a nebo jen klapne? Protože ta moje občas dělá rámus a to se asi nezlepší, takže tuhle současnou asi ani nemusím testovat, je určitě vyběhaná. Jen mě nenapadlo, že to hodí nouzový režim, doposud se to nijak neprojevovalo a někdy v ní chrčí, co to auto mám (1.5 roku)...

Bezvadná jen klapne, nechrčí... Jak jsem psal, občas se mu s ní povede pohnout a může se zaseknout v zavřené poloze. Potom motor nemá vzduch a zdechne. V ovladači je mezi ozubením klapky a servo otvorem ještě vložené ozubené kolo, všechno je to plastové a někde se tam vymelou ty zuby a pak to jednou jde, desetkrát ne, podle toho, jak se povede chytit ty zbývající zuby, nebo podle toho, jak do toho soukuli vzniknou ty vylámaný zuby. Jednotka to pozná, protože na tom ozubení klapky je snímání polohy a ona vidí, že se nepohybuje, nebo se pohybuje jinak, než potřebuje. Otázkou je, proč tahle chyba, která má přímou souvislost s emisema, nerozsvítí kontrolku motoru, když u jiných značek to rozsvítí...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator