Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
Burys14
10.12.2019 19:07 - Re: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
Za?iato?n?k
Ahoj,
dokázal by mi někdo poradit s pravou přední pístnicí? Auto mám nově (C5 III 2012 z popisku u mě), takže děláme nějakou pravidelnou údržbu a ladíme drobné nedostatky. Jelikož já auto viděl na zvedáku zrovna, když pršelo, tak jsem si nevšiml.
Mechanik si dnes všiml, že prosakuje pravá přední pístnice. Také říkal, že C5 trochu zná, ale hlavně starší generace a že hydraulické čerpadlo běží dost často. Nevím, jestli to čerpadlo bude souviset s tou pístnicí? To je má první otázka. Na rady zde jsem se snažil kontrolovat před koupí vršek pístnic, tam nic vidět není. Tohle je ale na pístnici dole viz. foto v příloze.
Zde jsem se dočetl, že když je to spodek pístnice, tak je to přepad, ale takový ten klasický přepad podobný na BX, Xantii atd... nenašel. Ptám se tedy. Je ta pístnice už KO a potřeba vyměnit, nebo je nějaké jiné řešení?
Děkuji za odpověď.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator