Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Schema ozvuceni JBL
Hanz 397
10.12.2019 18:25 - Re: Schema ozvuceni JBL
U??vate?
Tak mi to nedalo a v létě, když jsem měl trochu času, jsem rozebral všechny dveře, kompletně jsem je vylepil antivibrační fólií (taková ta jako ipa, co je na velkých plochách plechu v autech), potom jsem je vytlumil neoprénovou 5, kde se vešlo 7 mm vrstvou, všechno samolepící, vyměnil upevnění basových repro, které jsem podlepil tlumící páskou a přišrouboval jsem je přes plechové kroužky (původní uchycení je až žalostně pružné) no a nakonec jsem vyměnil původní středo-tweetry v palubce za čisté tweetry HB se směrovým uložením a výsledek je opravdu překvapivě příjemné. ..
Nevím, jestli ti, co ladili to JBL v těch autech (pokud ho vůbec někdo ladil), měli jasný zadání použít původní montហrepro, nebo hodně omezený rozpočet, byli hluší, nebo se na to prostě jen vys...li. Ale dát třeba ty středo-tweetry do palubky, kde se výšky rozbijou o okno(jak známo výšky, narozdíl od basů jsou směrové) a vlastně je přeřvou ty středy, který já osobně stahuj, to prostě nemohl vymyslet nikdo, kdo tomu trošku rozumí... To samé basy, přišroubované na slabém plechu čtyřmi samořezkami do plastových vložek... A vrcholné číslo jsou ty nacvaknuté mřížky na nich...
Ještě přemýšlím o výměně zesilovače, který taky není bůhví co, protože bych chtěl do rezervy místo heveru woofer a nechci ho tahat a následně "složitě" oddělovat od zadních repro...
Ale to je hudba (muzika😁 budoucnosti...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator