Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine management system faulty
Burka
06.12.2019 20:48 - Re: Engine management system faulty
Za?iato?n?k
Ahoj a díky za rady. Chvilku jsem nepsal, jelikož bych nerad předbíhal nadšení z konce agonie. A je to tady. Nový vstřik od Tomáše Huliciuse za 9833 kaček a 1000 kilometrov, vše funguje a super jízda, ale mírné se ještě otřásalo při jízdě nad 150 km. Po 1000 km bohužel znova cukání/otřesání celého auta při zrychlování, jízdě do kopce, jízdě nad 110 km a při přeřazení někdy výrazně cukne. Buď odchází jiný vstřik, nebo je problém někde v palivovém systému. Nemáte zkušenost? Po diskuzích s pár lidmi se nabízí nechat otestovat zbylé vstřiky (Snad, že řídicí jednotka preferuje nové vstřiky a ty další vadne se tím snad ozvou snad tím, že už nejsou tolik preferované řídící jednotkou. Tedy pokud je to pravda?), nebo nějaký regulátor tlaku, nebo regulátor množství paliva? Původní vstřik jsem nechal otestovat a vrátil se, že je ok. Jsem z toho ....., už a to je vyřešené. Pokus, omyl se mi z ohledem na finance nechce absolvovat. Jumep, s rozvodami bola snad menená vaňa? a že vraj už ta stará tiekla. Niesom odborník, ale snad je to termínus technikus to myslené olejové čerpadlo? Jinak auto nehlásí původní chybu, jen občas svítí kontrolka motoru déle. Tankisto, díky za podporu, měl jsem Oct 2 a teď mám druhé Roomster a jo, finančně je to nižší liga. Po C5 jsem toužil a když přišla doba na druhé, bral jsem první, co mě chytlo za srdce. Je nádherné a miluji ho. Škoda je vedle něj krabice na kolech, ale problém je, že kolem sebe nemám někoho, komu se dá v Citronech věřit. Rád bych si poodstraňoval závady, ale díky neznalosti je to čtení, povídání, dedukce, takže porod. Pomalu to ale jde.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator