Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna výbojek - přední xenonová světla
tomasg
05.12.2019 18:21 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla
Za?iato?n?k
robo napsal(a):
nechcem tu porovnavat, ale mam moznost teraz jazdit mercedes full LED [nie este segmentove] a pri tom mi vyzeraju tie xenony uz fakt zlto...neviem kolko lm davaju, ale fakt je to dobre tieto LED - jednak uplne nove, jednak som nadseny ako funguje , studene svetlo.

inak ja som bol s x7 xenonmi nadseny najmenej 100tkm, teraz sa mi zda ze aj na dialnici na obiehaju auta co im to prazi lepsie. ked sa otepli, pojdem pozret co je tam z fabriky.

mozno ked sa budem nudit, pomeriam nejake hodnoty ako teplotu a intenzitu ledxenon.
tiez sa mi inak zda ze niektore automobilky ako BMW davaju tieto studene xenony

aha tieto philipsy maju up to 5000k
.link.

5000K je uplna pi.... Je to modre a pri mokrej vozovke a dazdi nic nevidiet. Mam odskusane. A je nerealne porovnavat moderne led so xenonmi! Oco ma medveda s multibean a pri prvej jazde som mal skoro orgazmus tomu sa hovori svetlo ako cez den. Laser led od bmw tiez super ale tomu mercedesu sa to nevyrovna,.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator