Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneu na C5
vassek
18.11.2019 20:29 - Re: Zimní pneu na C5
99
No šílenost to zrovna není, ale zkušenost a vždy spokojenost a né jen já sám. Rozdíl je protektor za studena a za tepla, tento protektor je za tepla a dá se srovnat s pneu od prvovýrobce, oboustranně obroušená guma až na kostru a posléze natavená a nalisovaná nová směs pod vysokým tlakem, tak jako u prvovýrobce a jde tak o shodný výrobní postup, pouze s rozdílem že je použita starší kostra a u prvovýrobce je nová. Co se týká příspěvku výše o neshodné pneu i při stejném rozměru, tak nevím o jaký rozměr tedy šlo, ale řekl bych menší, kde je velký výkyv kvalit pneu. Ve větších rozměrech se jedná o kvalitní pneu i od prvovýrobce prvotní výrobou a je zaručena shodnost základní konstrukce dle homologací. Jde o pneu pro větší a dražší vozy a pevnost konstrukce je tak vyšší než pro menší vozy. Já například mám pneu 225x60xR17 a jsou určeny i pro SUV a konstrukčně tam jistě výkyv nebude, ostatně se při kontrole nafukuji a testuji. Ale chápu, že jde o názor a osobní zkušenost. Nicméně mé zkušenosti s těmito pneu jsou výborné, a už na osobních vozech, tak dodávkách a již jsem to psal, dám raději vyšší bezpečnost v neudržovaných podmínkách, na úkor hlučnosti a zase to není o tolik hlučnější na normální silnici v Čechách, tady hučí i hladká pneu a naše silnice jsou ve většině případů jako tankodrom. Rozdíl chápu pokud jezdíte po Německých či Rakouských dálnicích ale tady na rozkopaných silnicích, ………..? Hučí spíše starší diesel, ložiska a vzdušný šum za jízdy, to někomu asi nevadí, ale jak jde o kritiku pneu, tak se každý předhání která pneu je lepší a že nehučí tolik jako druhá, ale že mu hučí auto tak to nebere a třeba neřeší. A nepracujipro Vraník, píši pouze osobní zkušenosti a na dodávkách ten rozdíl hučení není vůbec znát, zato účelnost a výkonnost v nepříznivých podmínkách je nesrovnatelná.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator