Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneu na C5
vassek
18.11.2019 12:35 - Re: Zimní pneu na C5
99
Nemakám pro ně, ale znám je dobře a hlavně vyzkoušeno v každých podmínkách. Samozřejmě, že na suchu jsou hlučnější, ale jak jsem již psal prvně. Hlavně člověk v zimě jezdí stejně pomaleji a jízdní vlastnosti na sněhu, břečce, ledu i blátě jsou nepřekonatelné a člověk se nemusí bát, že někde sjede na neudržovanou silnici a zůstane viset, nebo se raději otáčet. Beru to spíše jako předvídavost, že v zimě na řidiče nečeká vždy udržovaná silnice a tak být raději připraven na to horší, než spoléhat na silničáře že. Já na nich na Passatu nalítal vždy tak 80 tis. Km minimálně za zimu a vždy dle potřeby jsem je měnil samozřejmě. Jezdil se zátěží i bez, i s vozíkem a vždy každá situace v pohodě, i v horách, i na dálnici, bylo jedno kam jedu a věděl jsem že se nemusím bát sjet z udržované silnice, kolikrát jsem předjížděl i auto s pluhem a nemusel jsem se courat za ním a vždy v pohodě. A rychlostně jsou také do 240 Km/hod., což lze dávat i na konstrukčně na silnější vozy dle TP, jako třeba Passat, C5, či to BMW majitele pneuservisu. Jinak jsem si říkal, že by mě mohli platit za reklamu , jsem to říkal i operátorce ve fabrice, když jsem je před měsícem objednával.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator