Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jruze
08.11.2019 14:50 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
Klusee napsal(a):
Ahojte,

mel bych dotaz k X7 3.0 HDi, kterou ma bracha. Mel na aute nejaky problem s eolysem, coz zpusobilo zaneseni dpf filtru. Bohuzel ani vycisteni filtru ve specializovane firme nepomohlo na dlouho a vypada to, ze bude potreba filtr vymenit. Zda se, ze k novemu filtru je opravdu tezko se dostat i pres autorizovany servis. Nevedel by tady nekdo, kam se obratit pro novy pripadne starsi jety, ale stale dobry filtr?


V Citroenu není(neměl by být) problém za krásnýxh +- 50000,- A to jejich ,,speciální " čištění ? to jsem se s s nimi chtěl vsadit že nedokáží dostat ven - asi po hodině přiznal že mám pravdu.Až se dostanu ke kousku na pokus tak to vyřeším že budu čistit i ty co nejsou dělené ale pro zákazníka to zkoušet nebudu(potřebuji testovací kus) Jinak mám v hlavě jak to vyřešit ale není čas.
Myslím že ho jen tak neseženeš - zn.servis chce protikus a na vrakáči asi nebude.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator