Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zvuky,vrzání na přední nápravě
63zdenda
23.10.2019 21:00 - Vrzání od levého předního kola- C5 III
U??vate?
Hledal jsem původce vrzání, je to zvuk, jako když se někde dře guma, hledal jsem vůli na všech silentblokách, nic nenašel, vždy se tento zvuk projevoval za jízdy max do 50km/h, hledal jsem to víc jak měsíc, to už se za mnou pomalu lidi otáčely, pak jsem s autem houpal nahorů a dolů i do stran a žádné vrzání se neprojevovalo, až dnes jsem seděl v autě a začal jsem se na sedačce pohybovat směrem dopředu a vzad, tam to začlo vrzat, kamarád poslouchal odkud zvuky přichází, k našemu údivu horní uložení pístnice, vrzalo to v té silné gumě, co jde přez plech do motorového prostoru ke kouly, prostříkly jsme jí konkorem, na zkoušku, nic jiného po ruce nebylo, ujeto 50km a absolutní ticho.
No a otázka je na snadě, ještě chvíly pojezdim, abych se ubezpečil, že je to opravdu ono, ale co dál, co se s tím dá udělat, nevím, zda to uložení se dá sehnat samostatně.
U C5 II jsem měl tu gumu zpuchřelou, ještě v horším stavu při stejném nájezdu, ale tak velké vrzání to nebylo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator