Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Depollution system faulty
Proki
17.10.2019 21:53 - Re: Depollution system faulty
99
autodiag napsal(a):
netusim,co je to za vyrobce,nenakupuju dle ceny, ale dle toho jestli dil funguje pri dnesni kvalite dilu kupuju posledni dobou original dily,zvlast tyhle...
nicmene nez jsi kupoval novy dil,promeril si kabelaz? zkousel jsi ho v testu akcnich clenu ? protoze dle screenu je evidentni ze nepracuje regulace

Díl je výrobce delphy a jinak nic jsem neměřil prostě jsem ho vyměnil a kamarád mi to přes diagnostiku smazal toď vše nejsem mechoš takže se vtom tak neviznam. Měl jsem to u chlápka který opravuje pouze citroen a peugeot a ten si myslí že jsou vadné vstřiky ale to se mi nezdá tím že mi to dělá pouze při prudké akceleraci. Mám podezření na ucpaný fap ale pokud máte jinny názor rád si nechám poradit ale v regulátoru tlaku bych už chybu neviděl protože mám známého ze stejným typem problémů taky na x7 akorad že má hydro a automat a ten kupoval regulátor přímo v citroenu tuším kolem 4500 a ne zabralo to a nebo mě ještě napadlo jestli není na výfuku nějaké čidlo když to hlásí signál o teplotě na výstupu z katalizatoru jestli to není tím

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator