Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Emise
Jarduk
12.10.2019 18:12 - Re: Emise
Za?iato?n?k
A nebo dej někomu trochu peněz navíc a jezdi dál.
Je to hnusný to takhle na tvrdo říct, ale bohužel/bohudík to takhle stále alespoň v ČR funguje. Alespoň mám tedy zkušenost takovou, že když opravdu auto viditelně nekouří a člověk dělá emise přes servis, kde ho znají a ví, že se o auto stará, dá se to vždycky zařídit.
Já dal sice takhle do novýho FAPu, vstřiků a dalších blbostí víc než 35k, abych jezdil co nejvíce "zeleně", ale všechno má svoje limity a já bych se nerad nechal někde buzerovat kvůli případným pár desetinkám.
Když pak člověk pozoruje, jak stát retrospektivně mění limitní hodnoty kouřivosti i pro starší diesely, zatímco po silnicích nám jezdí nový benziny s koncovkou černější jak tušimickej komín...

Má to samozřejmě ten morální háček, že když nechají projít mě, kterej má sice auto v pořádku a styděl by se za nějaký obláčky za autem, tak pravděpodobně pak můžou nechat projít i nějakej sazomet, co doslova otravuje všechny okolo. A samozřejmě tímhle člověk napomáhá tomu, že tyhle auta ze silnic nezmizí.
Koukám, že jsi taky z Kladna, tak se kdyžtak ozvi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator