Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
fujinka21
10.10.2019 08:39 - Hydraulika nezvedá
Za?iato?n?k
Potřeboval bych radu.Manželka jela autem asi 60-70 km/h a dotkla se omylem tlačítka sport.Auto se jí nastavilo do pozice sport,ale na palubce naskočil servis.Chtěl sem to dát zpátky do normální polohy,ale to už nešlo auto bylo pořád dole ve spodní poloze.Máme v práci diagnostiku i na Citroen ,tak jsem to připojil a načetl,že není komunikace s BSI .Chybu jsem zkusil vymazat,ale naskočila tam znovu a auto na povely tlačítet hydrauliky nereagovalo.Zkoušel jsem i odpojit baterku a udělal jsem kontrolu funkčnosti hydrauliky přes diagnostiku.Všechno proběhlo ok,ale hydraulika stejně nereaguje.Zkoušel jsem vzadu v kufru změnit nastavení přes tlačítko a taky se nic neděje.Vypadá to,že asi nefunguje čerpadlo.Nevíte někdo co se mohlo stát,jestli se něco neodpálilo na tý jednotce BSI?Ještě sem kontroloval pojistky od hydrauliky a ty byly v pořádku,ale pro jistotu jsem je vyměnil.Neví někdo co stím než pojedu do servisu?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator