Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Trasenie auta pri rozbehu
robo
28.09.2019 14:28 - Re: Trasenie auta pri rozbehu
99
nehnevaj sa ale to s tym vifom je konina. ja mam auto od 0km, teraz ma 110tkm, vif davam viac menej pravidelne asi od 50tkm, skor pre pocit kedze ta nafta shell nema moc dobre hodnotenia ale viac menej je to stabilna, vychadza mi to po 990km ze tankujem vzdy na tej istej dubnickej shelke z rovnakeho stojana uz 6rokov. ziadne trasenie, nic. nezavisle od otacok, x7 ma velmi dobru spojku na rozbehy, ziadny zavodny special, ziadny ostry bod ,[ jedine co sudruzi pohnojili je zvladanie krutaku, ten motor je na nu silny a kto na to nehladi tak si ju odkuri skoro, sak bol aj nejaky soft co obmedzoval nm cez spojku...]

ale toto sklbanie nam robi benzinova c3 pri pustani spojky, hlavne studeneho motora. spojka 185tkm, zena... fakt to trase hrozne, skor sa zda ako by to suviselo s vlhkostou vzduchu a plynom [malo plynu] , spojka na 4,5 presmykovala, zas nesmyka ale uz je proste po zenite. aj homoklby pukaju a ktovie co este je tam rozbite, obcas to fakt neprijemne sklbe a neni to vodicom

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator