Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké MPV?
LukoLVG
27.09.2019 15:00 - Re: Jaké MPV?
Za?iato?n?k
Ahoj, mozem ti doporucit Renautl Espace IV ale po roku 2006 kedy bol facelift najlepsie sak az po druhom facelifte cize modely od 2009 vyssie.
Benzin 2,0 turbo, velmi dobry motor ako aj samotne auto. Je na tom po vsetkych strankach lepsie ako C8, ta ma s 2,0 benzinom 100kw trosku problemy, predsa tazke auto a 4 stupnovy automat.
Ak chces predsa espace 2,0 robil sa aj bez turba 140k - 6stupnova prevodovka.
Ono v com vynika C8 oproti espace je vacsia a vacsie zadne sedacky ale ked zoberies grand espace tak iba mas trosku pohodlnejsie zadne sedacky v C8. Auto je podobne velke.
Inac agilita, spotreba, servis je na tom ovela lepsie Espace. Take top vyhody Espace 2,0 turbo vymenit rozvody + remenicu prislusentsva a motor pojde "vecne" Turbo je chladene vodou a vydrzi najazd cez 300 000km (ak ho nemal hulvat) Agilita a spotreba je na mile vzdialena C8. Espace a obecne Renaulty nepoznaju hrdzu ramena, podvozok nic nehnije... A servisne ukony su krasne jednoduche, skrutky su dotiahnute fakt s citom a netreba ziadne 2metrove paky atd. Espace 2006 po 245 000km, umyjem podvozok a je bez naznaku hrdze, chces uvolnit hocijaku skrutku staci ti gola sada a trosku zabrat. A ticho v kabine sa mi zda malicko lepsie v Espace... Boli to drahsie auta cize niekde sa to muselo prejavit... Skor ako po C8 by som siel do Espace popripade Grand espace... Jedine ze chces V6 tam na tom je lepsie C8micka. Ale samozrejme ked najdes krasnu C8 chod do nej su to dobre auta ale tak o nejaky ten bodik je na tom lepsie Renaultik

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator