Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Sraz 100 let Citroen
xantia.hd
09.09.2019 18:54 - Re: Sraz 100 let Citroen
99
máca napsal(a):
Byla jsem tam hnedka ráno a super. Chtěla jsem si zkusit novou č 5 Aircross, ale když jsem si do ní sedla, bylo rozhodnuto, že se ani na zkušebku registrovat nebudu. Sedadla tvrdá a malá, panel mezi řidičem a spolujezdcem zabere strašně moc místa, takže já tam seděla jen tak tak, natož, když si tam sedne 220kg člověk. Vzadu místa ještě min než u mě X7. Tak jsem z tohoto vozu byla docela zklamaná

Souhlasím, když jsem viděl ty titěrné přední sedačky a ten mastodontní středový tunel, stačilo … Bohužel trh si to žádá, ale Citroen byl vždy nositelem pokrokových technických a estetických řešení, i dnes se na to stále odvolává, já však už žádnou avantgardu v jeho modelech nevidím... Za modely jako BX, CX, XM, Xantia a samozřejmě nedostižnou DS se stále ohlédnu, bohužel nové modely jsou pro mne jen krabice jedna jako druhá … Takže v garáži C5 po FL, stařičká, dodnes dobře sloužící Xantia, dceřina C5 X7 je asi poslední Citroen, který budeme vlastnit... No přesto neříkej nikdy ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator