Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
jruze
08.09.2019 17:09 - Re: Kdo kde potkal hajzla
U??vate?
sgt napsal(a):
Uff, škoda Jardo . Ale mal si aj trosku šastie, trafi ta celne mala by X7 co robi - je bezpečná ale ten rozdiel rýchlosti by hral v tvoj neprospech. V tej Alfe by to asi neprežili, ale ty by si tiež nebol bez šrámu.
U nás tiež včera mladý debil 21r s 1,5 promile rozmlatil ploty a auto totalka. Tiež valil, vynieslo ho a potom to naháňal po ceste a skončil o 100m ďalej v plote. Našastie sa nikomu nič nestalo...

Ale musím pochváli bezpečnos, podža foto zvládla X7 small overleap test na jedničku.


Jak x7 nemám moc rád kvůli podle mne složitosti tak teď jsem jí vděčnej - popravdě těch pár vteřin jsem mněl myšlenky že je konec - kdyby ho to vyneslo o 20cm víc tak to byl čelňák nebo na komoru - takhle se odrazil předním kolem o mé a dostal jsem jí jeho zadním kolem a uthl jsem mu tu nápravu celou(vlastně posunul doprava - měl kolo mimo kasli) ona ta Alfa 159 také není zrovna drobeček a odlétla do té zdi vzuchem a odrazil se tak metr nad zemí , druhá stopa je o dalších deset metrů na zdi kde nechal z.nárazník zaseklej ve sloupku zdi a ten sloup pouličního osvětlení trfil podle stop také tak metr nad zemí a rozpáral ho a přerazil na tři kusy.Jen nevím jak dokázal zlikvidovat na střeše té alfi i hagusy (on snad šel i přes boudu (on nevěděl )
A to mu nechali papíry - to že jel 3x rychleji a způsobyl nehodu..... jen malá nehoda za 2000,-

Tohle mne trefilo ( 1700Kg +-)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator