Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
330mopadzi
26.08.2019 09:44 - Re: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
99
Prošel jsem tady veškeré návody, rozcestníky atd. Toto téma odpovídá asi nejvíc.
Mám C5 2.0 diesel 100kw 2008 v automatu.
Startuje OK. Při plné akceleraci okolo 80-90 km/h se zobrazí kontrolka chyba motoru a hláška Pollution system faulty. V tu chvíli auto začíná cukat, i při plném plynu nemá výkon a téměř nejde předjet ani traktor. Není možné nastavit tempomat a automat řadí v příliš vysokých otáčkách.
Pokud znovu nastartuju, tempomat funguje, ale když nastavím např. 70km/h, ukazatel rychlosti se drží o 3-4 km/h výš nebo níž. (jakoby vznikne rozdíl mezi rychlostí, kterou nastavím a kterou to udržuje).
Po 3 nastartování kontrolka zmizí a auto jede na plný výkon.

Dle diagnostiky (po smazání všech chyb) se při zobrazení chyby ukáže toto:
v Air suspension Valeo je chyba U2005 - spuštění (odchylka příjmu rychlosti vozidla).
v motoru RHR 2.0 je chyba P0087 - tlak paliva je pod mezní hodnotou a P1351 - relé žhavení není řízeno a zapalovací svíčky nejsou napájeny.

Máte zkušenosti, co zkontrolovat? Co doporučujete prověřit? Mám k dispozici diagnostiku, takže mohu kounout i na LIVE data.
Moc díky za

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator