Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: P0299, Biturbo
JS42Junior
23.07.2019 18:20 - Re: P0299, Biturbo
99
Ahoj, doufám že to píšu do správného : už asi dva měsíce řeším že auto nejede jak má, před rokem to samé v zimě jezdilo bez problémů v letě při vysokých teplotách netáhlo první turbo, vyměnil jsem el. mag. ventil od 1 turba, a prakticky do teď to jezdilo na výbornou, nedávno mě začala syčet hadice od 1 turba + do toho jedna hadice z coleru, obě nové orig, od té doby auto po ohřátí nejede, po startu třeba 15minut tlačí jako střelené , potom mrtvolka, teď jsem vyměnil oba el. mag ventily a stejné chování , oba nové pierbug, zajímavé je když najedu na dálnici, při 130/150 se po chvilce auto zase začne projevovat, jakoby pod kapotu proudilo více studeného vzduchu , po chvilce na benzínce zase mrtvolka, takže jak sálá teplo tak to dělá někde zle, snažil jsem se to zde vyčíst ale moc jsem neuspěl, dokázal by někdo prosím poradit? už ztrácím víru trochu :/ diag píše nedůvěryhodný tlak turbokompressoru, a chyba řízení (pochopitelně) jinak četl jsem zde že by mohli být v prdeli hadice podtlaku, klidně koupím měřák a zkusím, mohla by se posrat vývěva ? velký díky za odpovědi a rady

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator