Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nelze otevřít kufr a zavřít jeho okénko na C5 break (2005)
otula
21.07.2019 09:26 - Re: Nelze otevřít kufr a zavřít jeho okénko na C5 break (2005)
99
jruze napsal(a):
Uprostred pod calounenim je mechanizmus - sundej calouneni 5.dveri aa uvidis tahlo k zamku tim odjistis ten zamek skla.

B) zadni pate dvere otevres tak ze si vlezes do zavazadloveho prostoru a tam co je zamek(uvidis na nej) je v zamku mali otvor (byva oznacen cervene) tak do nej strcis malej treba sroubovacek nebo cokoli o prumeru+-tri mm a zapacis lehce do strany - tim odjistis ten zamek. ( pohledej jsou tu tusim i obrazky -daval jsem je sem)


Děkuji za rady, vyzkouším. Snad se mi při sundávání toho čalounění podaří ho neponičit.

Ten otvor má být v té plastové krytce? Jsou tam dva otvory, ale žádný z nich není označen červeně a zkoušel jsem do obou strkat šroubovák, ale nic nepovolilo. Zkusím tedy ještě něco tenčího, snad to pomůže.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator