Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozdíl mezi RHR 100kW, RHF 103kW a RHH 120kW
eisy811
08.07.2019 00:10 - Re: Rozdíl mezi RHR 100kW, RHF 103kW a RHH 120kW
Za?iato?n?k
Ja som zodral 3 TDicka, terajsie HDi je moj prvy diesel mimo koncernu. Tiez som do toho isiel s malou dusickou, no uz viem, ze dalsie auto bude asi znova HDi a urcite nie TDi.
Olejove cerpadlo s premenlivou ucinnostou? Z toho ide strach?
Sa pozri inde, az zistis, ze na 2litrovom 4valci je celkovo 4 x vodna pumpa, vstrekovace vstrekuju az pod tlakom 2500 Bar, hoc aj 7x pocas jedneho cyklu, variabilne casovanie vacky,k tomu este inzinieri dokazali znizit vahu motora o celkom peknych par kg, inde najdes chvastanie sa o tom, ze hrubka steny valca je “az“ 3mm atd…
Este mas strach z 2000 barov a olejoveho cerpadla?
Tak si pohladaj, ako je u novsich TDi riesene EGR, intercooler, precitaj si, ako sa koncern snazi byt v ociach verejnosti zeleny a tak pouzival tu bioekologicku chladiacu G13 atd.

100kW, 320 Nm, v automate, dostacujuce ako pre koho, podla toho kde a na ake jazdy.
Na jazdu v D v lavom pruhu to zrovna neni optimalne, ale dovolenku do chorvatska to da v pohode.
Skor by som vsak mal obavy, ohladom zivotnosti a ekonomiky udrzby toho automatu…

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator