Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
kajman
04.07.2019 20:07 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
Za?iato?n?k
Protoze nikdo nereagoval na dotaz co jsem psal vyse a me to stale zajima zkusim stesti jeste jednou.Martin, Jarda, pripadne nekdo jiny by o tom mohl neco vedet.
Zajimalo by me, jak je resena ta strategie. Byla zapnuta klima a ta mela pozadavek na urcitou teplotu a aby ho mohla splnit, poslala pozadavek na nizke otacky ventilatoru. Kvuli poruse ventilatoru je nedostala a hrozilo prehrati a system vyhlasil poplach. Ale prehrati ceho motoru nebo jen klimy? Na klime mely nastaveno 19°C a slo z ni horko. Pritom se otacky ventilatoru mohly softwarove prepnout na max a v pohode pokracovat dal. RJ si myslim, ze pozna, ze na max je ventilator funkcni. Mozna stacilo jen vyhodit hlasku a ne hned takovou paniku. Kdyz jsem to zkoukl diagnostikou, tak tam bylo v dobe vyskytu tusim 89°C a nejakych 1800 otacek, coz neni prehraty motor, to je docela malo na jizdu do kopce. Nestaci v tomto pripade jen vypnout klimu a ani treba nezapinat topeni na max a normalne pokracovat? Je to duvod k odstaveni auta a cekat az vychladne? Pokud by nesly ani vysoke otacky tak to uz muze byt zavazny problem.Jak se tedy v takove situaci spravne zachovat? Podotykam, ze ja u toho nebyl, pisu jen to co mi rekly holky. Klidne to mohlo byt jinak.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator