Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: cisteni klimatizace
LukoLVG
08.06.2019 10:42 - Re: cisteni klimatizace
Za?iato?n?k
No ja som si kupil generatorik, cisto iba hole zariadenie za par eur, tusim 12g/hod a idem tam prirobit druhy sa zmesti do krabicky. A neh to bude este silnejsie. Su to platne tusim keramicke a pri generovani pekne svietia na fialovo. Kupil som ventilator, vypinac, kabel a box/krabicku ocelovu, vsetko popajkoval, namontoval a mame ho na svete.
Myslim ze mam 12g/h generator, co som pozeral vyrobniky do 500eur tiez maju podobny vykon a cize ked dorobim druhy bude 24g/hod.

Tak ti poviem je to v aute fakt silne po 45minutach, v izbe po hodine az je vsade ako keby mrak vysoka koncentracia ozonu vyzera ako keby mrak bol v izbe

Vo firme a medzi kamaratmi ked sa to rozsirili tak chodia ku mne
Predsa servis zoberie kolko 20eur? 30eur? Za vec co su naklady na to mozno 50centov...

Teraz idem aj dalsie dve vyrabat. Kamarat si kupuje pristroj na plnenie klimatizacii a aj na nove chladivo, plus s odkalovacom aby mohol precitit aj okruh klimi. Velmi dobra vec mne sa po tomto ukone stisil klimakompresor
Tiez odporucam spravit cistenie samotneho okruhu, nie len cistenie/dezinfekciu okruhu kde ide vzduch. Ale nerobi to takmer nikto lebo nikto na to nema sersan. Robi sa to priblizne tak ze sme 3x napustili do okruhu dvojnasobne mnozstvo chladiva a cez odkalovac vypustili von. Na moje neuverienie bol tam bordel...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator