Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Turbo / C5 III 2.0 HDi 100kW
macman
06.06.2019 09:45 - Turbo / C5 III 2.0 HDi 100kW
99
Zdravím, toto téma jsem tu nikde nenašel, tak pokud jsem přehlédl, prosím o přesunutí...

Konečně jsem rozchodil podvozek a byl jsem se poprvé projet.. Po kilometru, kdy se asi zahřál výfuk se z auta stala dýmovnice a trvalo to tak minutu, než dým zmizel.. Barva namodralá a odér oleje.. Zjistil jsem, že auto kouří i potom, ale podstatně méně... I vzhledem k pískání turba si nedokážu představit kudy by se do výfuku dostávalo tolik oleje.. Kdyby to byla gufera na ventilech, tak by ho to spalovalo průběžně, tady se do zahřátí výfuku nic neděje.. auto nekouří..

Ale otázka zní jak je to s repasem.. Když jsem měnil turbo na C8 2.2HDI, tak jsem koupil střed turba za cca 2000 v číně, nechal namontovat a auto už má od té doby nalítáno před 50.000km bez problému.. Pokud googluju správně, tak střed turba mají všechny 100kW a snad i 103kW motory stejný.. Takže třeba tenhle by všel na 2500,- i s dopravou:

.link.

Jenže budu čekat měsíc.. Jsou firmy, co nabízejí repasy výměnou, kdybych věděl, že to bude kvalitní repas originálními díly, ale kdo mi zaručí že tam nefrknou stejný čínský střed, jako já objednám na ebay...

Nebo koupit použité... Co by jste mi doporučili?? Neválí se někomu doma turbo??

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator