Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nesprávná výška podvozku / C5 III
jruze
05.06.2019 07:44 - Re: Nesprávná výška podvozku / C5 III
U??vate?
macman napsal(a):
Jasně.. Už to chápu... Měl jsem to u kamaráda na zvedáku a to jsem fakt neměl šanci bez sundání kola najít... Takže dobrá.. vidím to... Jak je to přidělaný?? vidím tam nějakou osmičku, nic víc..

Mám to tedy venku.. Je šance to nějak přeměřit?? Mimochodem koukám, že je to stejný díl jako je na C5II, takže jedině zkusit je prohodit... Opravdu je jediná cesta k tomu od kola kolem prachovky řízení?? Nemám totiž ponětí, jak to dostanu zpátky... Vymontovávala to manželka, já tam ruku ani nestrčím...

Tak jsem si čidlo půjčil na staré C5 ze zadní nápravy, tam bylo sundané hned.. Ale to co jsem vyndal z X7 je čisoučký, chodí lehce, kloubky jak mají být, to z C5II je zoxidované, zalepené...

Když jsem ale čidlo loupil, tak jsem na staré C5 dal podvozek nahoru... BHI zabzučelo a za 10s bylo hotovo,, na X7 je to otázkou několika minut a ještě to ani polohy podle přístrojovky nedosáhne..

Jsou čerpadla stejná?? elektroniku bych samozřejmě ponechal správnou, ale jde mi fyzicky o čerpadlo.. To na starém chodí o 1000% lépe i po stránce zvuku...

Ještě poslední věc.. Ten snímač se mi zatím namontovat zpátky nepovedlo.. mám málo rukou a ještě je mám moc velký.. Ale až ho přichytnu tím šroubkem a budu chtít nasadit kloubek.. Mám ho nasazovat jakoby "nahoře", nebo "dole".. Ten snímač, co jsem z toho vyndal byl rok 2016, takže původní majitel nekecal že ho měnil.. Navíc prý to auto bylo takhle vysoký dlouho.. Takže buď teda je vadné, nebo nebylo seřízené.. To se seřizuje na tý objímce na stabilizátoru??? Ale kdyby to bylo jen špatně nastavené, asi by tam nebyly ty chyby U2118 a U2005


Nejsou všechny stejné i když tak vypadají - kdo ví kdo a co s tímto autem dělal, tam nemusí být už ani origo elektronika na BHI.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator