Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Řídící jednotka motoru
AgentJirka
14.05.2019 08:29 - Re: Řídící jednotka motoru
99
Nevím přesně které zkratky tam byly vlezl jsem kam mě to pustilo ale nikde žádná chyba, myslím že tam bylo akorát abs a BHI ale nejsem si jistý. Kam jsem se dostal, tam jsem vlezl a nikde žádná závada, testoval jsem i jednotlivé členy, co mi to nabídlo ale nikde žádná chyba všechno se jeví jako v pořádku . Je možný že mᚠlepší diagnostiku , mě to dělal kamarád s lexií na starém počítači , ale vždycky mi v minulosti závady našel, teď nic , říkal že se s tím ještě nesetkal , vždycky v deníku nějaká závada prý je . Mě jenom děsí to , že pojistka která napájí řídící jednotku nepraskne a když jí vyndám tak to všechno zase normálně funguje. Na tu pojistku jsem přišel tak , že jsem kontroloval všechny pojistky a vyřazovací metodou jsem našel tuhle jedničku. Ted když mi to udělá a vytáhnu konkrétně tuhle jednu pojistku tak auto jede. Už jsem uvažoval , že jednotku zašlu do Opavy do ECU servisu , kde to opraví nebo vymění ale nehlásí to typické chyby , které tam mají uvedeny

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator