Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Prolínání oleje u common rail čerpadla
Carlík
30.04.2019 21:05 - Re: Prolínání oleje u common rail čerpadla
Za?iato?n?k
Tak si odpovidam sam. Po 2x vymene tesneni pod cerpadlem a i pridanim motorarskeho silikonu stale to tam prolinalo a byl slitej zadek prevodovky jsem cerpadlo sundal znovu a poradne ho prohlidl a zjistil jsem ze nad sroubem nad regulatorem tlaku je mala direcka. Po googleni co to je jsem zjistil ze je to odfuk od hridele cerpadla. Zacal jsem mit podezreni ze to tece tama, ze se dostava olej za prvni gufero a direckou to pak vyteka a tece dolu po sroubu na drv ventil a odtud kape na prevodovku. Co jsem zjistoval v autorizaku nemaj paru a meni jen tesneni mezi cerpadlem a blokem. Narval jsem do dirky kousek hadriku a tyden jezdil a hadrik byl nacucanej olejem. Takze jsem objednal gufero na cerpadlo a vymenil. Uz to zvladam za 2 hodky po predchozim treninku. Co jsem hledal tyka se to cerpadel Delphi DFP3. Takze ne jen RHH ale i RHF a mozna i RHR motory.
Gufero 308 korun.
Tady par fotek direcky a gufera.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator