Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Robotizovaná převodovka BMP 6
Stanly
28.04.2019 00:11 - Re: Robotizovaná převodovka BMP 6
99
Po delší odmlce všechny zdravím. Tak stav prokluzu se zatím od 8.3.19 po najetí nějakých 2000km nijak nezhoršil. Je to stále stejné, nicméně jsem se před cca. měsícem objednal do servisu Citroen v Robousech na kalibraci. Bylo mi řečeno, že by měla jít udělat, pokud se podaří diagnostice vše načíst, nicméně, že odstranění prokluzu nelze samozřejmě nijak zaručit.
No a jak to dopadlo? Po hodince čekání mi vůz přistavili. Kalibrace se dala udělat a povedla. Výsledek uvidím až za provozu. Zaplatil jsem 710,-Kč a odjel. Řazení OK. Možná je trochu pružnější a jemnější než bylo. V jednom větším a táhlém kopci jsem mu naložil a bohužel jsem stejně na zlomek vteřiny nepatrný prokluz při přeřazování z 5 na 6 kdy se zvýší kroutící moment zaznamenal. Je to tak zanedbatelné, že jsem se to rozhodl prozatím neřešit. Najel jsem zatím tak 100 km a byl to jen tento ojedinělý případ. Myslím si, že občasný prokluz na několik desetin vteřiny by neměl mít na životnost spojky nějaký zásadní destruktivní účinek. Uvidím co přinese, budoucnost. Kdyby bylo něco nového, samozřejmě se o poznatky, či zkušenosti podělím. Děkuji za vaše dosavadní a i budoucí příspěvky. Přeji všem mnoho šastných kilometrů......

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator