Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Poničení při odtahu
Jarduk
24.04.2019 14:29 - Re: Poničení při odtahu
Za?iato?n?k
Tady to vypadá, že odtahovka vypadala takto
.link.
Ale co je zajímavý, tak podle protokolu se to stalo asi 500m od baráku, takže cestou zpět. Chyběl fakt kousek. Nějak nechápu, proč by měl prasknout popruh, když to auto už většinou svojí hmotnosti sedí na vleku. Nebo ne? Nějak si řikam, zda jim to spíš nějak nevyklouzlo na křižovatce nebo kruháči...

U nás taky dřív netahali. Vždycky jsem přeparkoval a pak koukal, jak je tam čtvrtka parkoviště a silnice "vyčištěná" kolem nich. Letos jsem prvně pryč, když to dělají a hned změní pravidla.

Jinak zatim mi jak Citroen tak pojišovna říká, že ze zákona to funguje opravdu tak, že ačkoliv by oprava stála třeba 50 tisíc, tak pojišovna zaplatí maximálně cenu auta (40 tisíc) a jestli budu chtít auto opravit uplně, musím zbytek doplatit já. Nikoliv ten, kdo auto rozbil, ale prej já. To je vtipná republika tohle. Takže jediná možnost by byla to doplatit ze svýho a pak ten rozdíl třeba vymáhat soudně po tý odtahovce. Já když fakt vidim, jak nám tady vládnou miliardoví zloději a lháři a pak tady člověk řeší blbých pár desítek tisíc, ačkoliv nic neudělal špatně...

O tom neautorizovaným taky přemýšlim. Ale to sklo je prostě pořád problém. Nový se neprodává a na vrakárnách mi zatím řekli, že je možný koupit jenom celý dveře + pak nalakovat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator