Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Snímač natočení úhlu volantu - kalibrace
Franc121
19.04.2019 15:51 - Re: Snímač natočení úhlu volantu - kalibrace
99
Ahoj dávám postupně dohromady svoji C5 kterou jsem koupil v zanedbaném stavu. Snímač volantu se chová prapodivně. v přímém směru ukazuje -128° a stačí otočit volantem o 1-2cm a skočí na 51° a pak už odečítá přičítá jak má k nule která je zhruba ve stejném místě jen to dělá od nuly k nule cca otáčku volantem. než jsem si tohohle všiml tak když jsem viděl 50° tak jsem myslel že někdo pootočil středem na COMu tak jsem měl volant dole a zjistil jsem že pokud je volant dole je COM aretovanej a nejde nic nastavit. Zkusil jsem tedy udělat kalibraci která proběhla úspěšně, ale nic se nezměnilo chová se to stejně. ABS i ESP je to jedno chybu píše jen pérování, řeším to protože nějak ztuhlo pérování. Je múj předpoklad že se v tom COMu někdo než jsem to koupil vrtal a pomůže jedině výměna správnej? Nebo se s tím dá něco dělat. Děkuju za každou radu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator