Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna motorového oleje
jruze
31.03.2019 22:12 - Re: Výměna motorového oleje
U??vate?
Motory které INEO neviděli a ani nemohli nalítaly přes mega - dnešní to nedají a nebo jsou to vyjímky. Já likvidoval auto s 600000Km,a auto jezdilo 400000Km na Lídl olej (měnil jsem po 15000Km, no a jedno auto co mělo 200000Km a nějaký dobrák tam to ineo dal tak na 10000Km spotřeba 1L oleje , motor hlučnější (řetěz KO,šponovák-lízátka vydřené, vačky měly drážky) - dal jsem ty vačky z tamtoho motoru (byly netknuté) ,novej šponovák a řetěz ostatní zústalo - motor s 5W40 přestal brát olej,ztichnul (ale to asi díky dílům) a co vím tak najel víc jak dalších 200000Km.
A jedna otázka který olej je řidší? - neutěsní vůle spíš hustší olej ? a jedna z věcí co způsobuje vymačkání součástek je právě vůle a tu řidký olej vymezí asi hůř než hustší. to jsou zase mé testy. A já budu raději měnit olej po 15000Km než INEO po 30000Km(a cenově to vyjde nastejno)
A ti co mi jezdí na servis a mají tam INEO tak ho klidně dostanou a dávám ho , ale do svého bych si ho nikdy nedal.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator