Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 III
Devilian
27.03.2019 08:42 - Re: Neoriginální autorádio do C5 III
Za?iato?n?k
Ako pisem, mam skusenosti z mazdy. Mam to tam 2 mesiace, a ja si to neviem vynachvalit. Zacnem ale tym, co ma trochu hneva:
- raz sa mi stalo, ze mi nesiel spustit sygic. Po restarte v pohode..
- len dotykove ovladani (aj hlasitosti), ked neratam volant. To ale je trend. Viezol som sa v novej hybridnej toyote, a hla, od vyroby tam je to iste ako mam ja- tablet a vsetko dotykove. Na mazdu ale existuju v cine aj radia, ktore maju hlasitost a par dalsich veci ako normalne tlacidla. Stoja ale 2x tolko, co som nechcel dat, kedze to len skusam.
- na slnku na tom display nic nevidno
- pri parkovacich senzoroch stale vidim obrazok BMW
No a teraz plusy:
- android v tomto zariadeni je nakodeny tak, ze berie ovladace z volantu cez driver priamo ako vstupy tlacidiel z klavesnice- takze takmer kazdy prehravac z android storu ide ovladat tlacidlami na volante
- navigacia sygic/waze. Waze pouzivam cez mobilny hotspot (aj ked staci zozadu do radia vlozit usb 4g). Waze ale pouzivam len obcas, lebo moja skusenost hovori, ze ma vzdy posle cez najpomalsi usek. Asi vie, ze nemam rad google..
- nastavenia v aute funguje cez canbus dekoder dodavany z radiom. Komunikujem prave s vyrobcom o poskytnuti api k tejto krabicke. Ak ho dostanem, tak na androide v podstate neobmedzene moznosti kodenia.
- funguje aj youtube, emulacia playstation, hry, pozeranie filmov, web browser- je to tablet. Vynikajuce veci, ked cakate na manzelku v obchodaku
- skusal som google assistent, a funguje dobre, ked si chcete planovat schodzky atd. Jeho offline verzia mi ale nesla, a niektore aplikacie taktiez nevedel spustit. Ale pre tych, co ho pouzivaju, to nebude problem. Ja ho nepouzivam.
Stale ale mam doma original radio. Sam som zvedavy, kolko to vydrzi. Pripominam, ze mam original radio s navigaciou z mazdy z roku 2014, ktore sa ale podla mna s tym RNEG neda porovnat. Aj porovnanie s kazetakom z 90 rokov by bolo max tak na remizu..
Dalsia vec, co urcite chcem rozbehat, je nova google navigacia cez AR, na co vyuzijem DVR kameru.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator