Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 III
myneur
26.03.2019 15:10 - Re: Neoriginální autorádio do C5 III
U??vate?
autodiag napsal(a):
trasu odklani dynamicky dle provozu,vetsinou o tom ani nevis,nebo se ti ukaze na lcd ze te odkloni,je potreba mit ale zaple TMC ..staci k tomu navod


Já s TMC jezdil ze začátku, ale v Praze fakt nefunguje, tak jsem toho nechal.
– neví o všech zácpách ani uzavírkách: posílal mě pomalejšíma trasama
– pokud se situace změní během jízdy, vyskočí textové zprávy, které nemám čas za jízdy číst ani řešit.
– problémy, které hlásí, nejsou vždycky na trase, můžou být klidně poblíž, kde tě neovlivní - stalo se mi dvakrát, že jsem to ignoroval, a žádná zácpa tam nebyla - možná byla někde vedle, nevím, ale na trase nic
– ty zprávy ani neříkají, jaké je zdržení, jestli je to drobnost nebo peklo, takže si nedokážeš vybrat, jestli se to časově vyplatí objíždět a nevychází doba dojezdu
– hlavně v Praze tyhle zprávy, že se někde něco změnilo, skáčou dost často a postupně jsem je začal úplně ignorovat, protože se podle nich nešlo rozhodovat

Je to možná závislé na místě, kterým jezdíme, ale v Praze je TMC opravdu nepoužitelné. To samé hlavní tahy do Alp.
Je možný, že v méně vytížených oblastech to funguje, ale tam, kde jezdím já, ne.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator