Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Malý výkon v nízkých otáčkách / C5 II 2.0 HDI 100kW
jruze
22.03.2019 20:20 - Re: Malý výkon v nízkých otáčkách / C5 II 2.0 HDI 100kW
U??vate?
mipe napsal(a):
Ahoj. Tak jsem ještě jednou prolez všechny podtlaky a ventil , změřil podtlak - 0.9 at na plné otevření regulace stačí 0,2-0,3. Vyzkoušel ovládání. Stále se objevuje hláška o špatná poloha, tady je graf tlaku a regulace, je vidět, že málo otvírá. Ještě jsem si všimnul, že mi píše Zkrat omezovače rychlosti, nevěnoval jsem tomu pozornost, při zapnutí omezovače pískne servis, ale původní majitel tvrdil, že už to dělá dlouho a v citroenu to neřešili. ale při otevření chyby to píše zkrat plynového pedálu, to by mohlo mít vliv na ovládání turba nemáte prosím někdo zkušenost ???? Sháním plynový pedál, ale jsou všude vyprodány.
Taky je možné, že je turbo plné karbonu a nereaguje na ovládání, ale nechci měnit zbytečně. Děkuji za rady.
Dcera má c5 I hdi 80 kw a tam na grafu turbo plní přesné podle mapy.


Zapoj podtlak natvrdo(rovnou na podtlak z vývěvy) a projeď to - pokud pojede jak má je turbo OK.(zkontoluj kolik je schopné to turbo plnit takto.Stávalo se že se přicpal vývod u zpětného ventilu (ten slabej k zásobníku) provrtávala se tam větší.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator