Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční RT3
Pagvelius
08.03.2019 19:35 - Nefunkční RT3
Za?iato?n?k
(pokračování z .link. )

tak kdyz nenajdes vlakno k RT3 ,vytvor si ho nic natom neni
RT3 CAN muze byt i RT4 .. jaky to mas rok ? popripade vin ,podle nej zjistime jakou tam mas vlastne navi
nenapsal jsi ani jaky problem s ni mas,jak se to stalo a co to dela

Rok výroby: 2005; VIN: VF7RCRFJC76715630
Jde o to, že to nedělá nic. Ráno přijdu k autu, nastartuju a displej nesvítí a nehrajou CD (mám 2 dané v zásobníku). Na stisknutí jakýchkoliv tlačítek, nebo dlouhého podržení tl. DARK, nereaguje. Takže nic nehraje a ani není slyšet pípání park. asistenta. Takže jsem taky bez něho.


Kolik lidí tu chce něco poradit - xx z ich mi příjde že nás testuje kdo se trefí , mnohokrát nesedí ani auto natož info z čeho by se dalo vycházet - to ten vin je tak tajnej ??

VIN je základ k přesnější odpovědi to jestli je v jiném vlákně bude jasné s vin hned - zatím je jasné jen to že v C5II není VDO.

VIN neni tajnej, ale taky to neni údaj, kterej by musel viset na internetu. Číslo OP a jiné citlivé údaje taky na internet běžně nikdo nedává. Tak se nedivte. No, to je jedno. Auto nemám ještě tak dlouho, abych se vyznal v takových detailech, co že tam mam přesně za rádio. Z tohohle článku nejsem moudrý .link. , když tam je smíchané RT3 s RT4.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator