Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aditivace Eolys
Qwik
08.03.2019 18:03 - Re: Aditivace Eolys
Za?iato?n?k

Qwik napsal(a):
a s těmi mými odřenými ušiskami mi to dal...
.link. Fap je focen až po propláchnutí, při kterém z něj šla chviličku jen trocha černých sazí, žádný červený písek... Uvidím v lednu po diagnostice. Pokud se to aditivování rozchodí, budu řešit, vlastní emise.

Tak nové zjištění...
Po diagnostice zjištěn vadný snímač víčka nádrže... Po opravě snímače( rozřezán, a uvnitř vyměněno magnetické přepínací relé = skleněný zátav se třemi vývody v klidu sepnuto...) .link. .
Po opětovné diagnostice, šla již hláška nefunkčního snímače víčka smazat, a funkce aditivace se rozjela, test čerpadla OK, čerpadlo zavrčelo.. cca 1,5sek. Po natankování paliva..= Natankováno - zavřena nádrž- zamknuté auto, zaplatit ropu, po odemknutí vozu se ozvalo ze zadní části auta zavrčení... = čerpadlo aditovace čerpe... snad... Teď musím někam si ověřit, než půjdu na technickou, jestli je aditivace účinná, a FAP opravdu funguje.

*** Výsledek snažení o rozchození fapu a aditivace: ***
Tak jsem zašel na zkoušku na emise, borec mi to udělal zadara, párkrát to protočíl a kouřivost už jela dolů, asi při třetím protočení diagnostika emisí již zahlásila že by auto prošlo.. Co mi říkal známy, je prý třeba najet pár km než se fap znovu rozjede. Další týden jsem šel na emise na ostro... Protočil to jednou, na vyhnání pavouků, pak nasadil ty své dreky k testování, pak to protočil, jen jednou, a hnedle to bylo OK.. a šlo by to ještě dolů, prostě málo km na aktivaci.., možná blbost ale tak to prostě bylo. Jsem rád, že jsem prošel, a s vědomím, že vím kde byl problém. V citroenu mi chtěli vyměnit fap a kdo ví co, to ani neměli snahu se podívat, jak se věci mají. Musel jsem si to projít sám, viz. příspěvky výše...

Padla tu zmínka, že se na emisích zpřísňuje..., řekl bych že to není pravda, normálně v pohodě dle typu a výbavy auta, žádné krouhnuté parametry abych neprošel, prostě v rámci technických možností daného typu vozu.. prostě normální férový přístup.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator